BAYİLER
CBR 250R GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
FONKSİYONELLİK sportif ruhla birleşiyor
İÇGÜDÜSEL SÜRÜŞ POZİSYONU
BAYİLER

Motosiklet tutkunları hafif ve küçük hacimli motosikletlerin düşük maliyet, yakıt verimliliği ve yol tutuşundan taviz vermeden, çekici stiliyle sürüş heyecanını doyasıya yaşamak isterler. CBR250R tüm bu istekleri karşılamak için hem görünüşü hem de sunduğu sürüş heyecanıyla büyük hacimli motosikletlerle rekabet edebilir. 

Tasarımında açık bir şekilde hissedilen Supersports esintisi ile keskin hatlı grenaj, motosikletin ön bölümünden arka bölüme kadar devam eder. 

CBR250R'ın daha kısa boydaki sürücülerin bile rahatlıkla ayaklarını yere koyabilmesine olanak sağlayan 780mm düşük sele yüksekliği ile sürücülerin kendini her an rahat hissetmesini sağlayarak sürücünün güveninin artırır, trafik sıkışıklığından ve diğer çevresel koşullardan kolayca sıyrılabilmesini sağlar. 

CBR250R'nin çok yönlü ergonomisi sürücünün ilk bakışta ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri gösteren çok fonksiyonlu dijital göstergeler ile vurgulanmıştır. Hız, motor devri, motor harareti, yakıt seviyesi, zaman ve kilometre ölçer rahatlıkla görülebilmektedir.  

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
GÜÇLÜ VE ETKİLİ YENİ MOTOR TASARIMI
BAYİLER

Yeni CBR250R'nin kalbi tümüyle yeni olan tek silindirli sıvı soğutmalı motorudur. 4 subaplı DOHC özellikleri ile bu yeni motor, tork üzerinde sürekli bir odak oluşturarak geliştirilmiştir. İç sürtünmeyi en aza indirgeyerek, hem performansı hem de hareketli parçaların sayısı en az sayıda tutulduğu için sıra dışı yakıt ekonomisini arttırmaktadır. 8500 devirde 27.5 PS maksimum gücü, düşük devirlerde ürettiği yüksek tork ile sürüş performansını belirgin şekilde iyileştirmektedir. 

CBR ailesindeki tüm modellerde olduğu gibi, CBR250R da esnek güç üretimi ve mükemmel yakıt ekonomisi için Honda'nın geliştirmiş olduğu PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemini kullanır. Silindire sürekli ideal yakıt-hava karışımının sağlanması için Elektronik Kontrol Ünitesi motosikletin elektronik ateşlemesi ile birlikte çalışır. Sonuç ise her şeye sahip bir motor. Bakımı kolaylaştırmak amacıyla, CBR250R, bakım masraflarını daha da azaltan harici bir filtre ile donatılmıştır. 

RENKLER