BAYİLER
GL1800 Gold Wing ABS GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
BAYİLER
BİR MOTOSİKLET İKONU Çeyrek asrı aşkın süredir yollarda egemen
DÜNYAYI MOTOSİKLET ÜZERİNDE KEŞFEDİN
BAYİLER

Dünya’da ilk hava yastığı sistemine sahip motosiklet Gold Wing, gezinti motosikletleri arasında her zaman standartları belirleyen bir rol oynadı. Sürücülerine her anlamda prestijli motosiklet deneyimi yaşatmak için en yeni teknolojileri kullanarak, lüks iki tekerlekli gezinti keyfinin bir numaralı ismi oldu. 

Dünyayı motosiklet üzerinden keşfetmeyi en eğlenceli etkinliklerden biri haline getiren tüm özellikleri Honda GL 1800 Gold Wing’te bulacaksınız. Gold Wing lüks, performans ve güvenliği en üst düzeye çıkaran dikkat çekici bir tasarım ve konsepte sahiptir. Uzak ufuklar sizi çağırdığında, bu çağrıya eksiksiz bir sürüş keyfi katarak cevap verebilecek tek motosiklet Gold Wing’dir. İki yeni renkle dikkat çekici mükemmel görünümü, yassı biçimli altı silindirli eşsiz motoru, konfor ve güvenlik teknolojileri ile Gold Wing dünyanın en gelişmiş ve tam donanımlı gezinti motosikletidir.  

FİYAT LİSTESİ
BAYİLER
TÜM FİYAT LİSTESİ
GÜÇLÜ, PERFORMANSLI VE SESSİZ
BAYİLER

Gold Wing’in motoru, gücü ve performansı ile ünlü. Sessiz çalışması ve rüzgar yansıtıcı geniş grenajı, huzurlu ve rahat bir sürüş keyfi sunuyor. Uyumlu süspansiyon ve güçlü ABS sistemleri en zor şartlarda dahi güvenli frenleme sağlıyor. Gold Wing hafif manevra kabiliyetiyle şehir trafiğinde de çevik bir performans sunuyor. Bu performans, araç dengesini artıran, güvenli ve dengeli bir sürüş hissi veren düşük ağırlık merkezi ile elde ediliyor. Gold Wing’in kullanıcı dostu donanımı, premium müzik sistemini, çok işlevli bir bilgi merkezini içeriyor. 

RENKLER
AKSESUARLAR